Kalorientabelle - Schwein

SchweinEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Schweine eisbein21223.212.60.00
Schweine hirn12710.39.20.00
Schweinebacke6556.469.60.00
Schweinebauch15916.910.10.00
Schweineblatt25316.720.20.00
Schweinefett9020.0100.00.00
Schweinefleisch21818.016.00.40
Schweineherz11817.34.41.30
Schweinekamm18617.412.30.00
Schweinekeule24517.418.90.00
Schweinekotelett19419.512.20.00
Schweineleber13421.43.72.50
Schweinelende12020.73.50.00
Schweinelunge8514.12.70.00
Schweinemilz10017.92.60.00
Schweinenacken18617.412.30.00
Schweinenieren10016.53.30.00
Schweinerücken18620.211.00.00
Schweineschinken24517.418.90.00
Schweineschwanz37817.733.50.00
Schweinespeck5189.053.10.00
Schweinezunge22516.317.20.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Schwein Kalorientabelle - kalorienZone.de

Schwein Kalorientabelle - kalorienZone.de Schwein Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Schwein Kalorientabelle - kalorienZone.de A pontos tápanyag mennyiségeket a Kalória kalkulátor segítségével határozhatja meg. A fogyókúra alatt fogyasszon megfelelő mennyiségű fehérjét, hogy a fogyókúra minél kevesebb izomveszteséggel járjon és elsősorban a testzsírja csökkenjen. A fehérjét elsősorban baromfi hússal és hallal biztosíthatja a szervezete számára a legegészségesebb módon. A zsír esetében az a jó, ha a zsír minél nagyobb részét az egyszeresen és töbszörösen telítettlen zsírsavak teszik ki, amik igen hasznosak a szervezet számára. Ezekben a zsírsavakban gazdagok többek között a szűz és extra szűz olivaolaj, tengeri halak és bizonyos magvak (Pl.: dió, tökmag, szezámmag, lenmag), valamint az ezekből készített hidegen sajtolt olajok.