Kalorientabelle - Getreideprodukte

GetreideprodukteEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Amaranth37414.06.066.097
Amaranth Flocken35316.07.071.097
Arborio-Reis3787.10.085.069
Arborio-Reis, gekocht1553.00.033.069
Basamti Reis3547.10.582.658
Basamti Reis, gekocht1032.00.222.058
Buchweizen3419.81.771.354
Buchweizen, gekocht1524.40.831.754
Bulgur34212.01.076.048
Bulgur, gekocht833.00.218.548
Dinkelgrieß34013.02.564.054
Dinkelkleie993.04.511.054
Gerste Mehl36710.02.075.043
Gerstenflocken36812.02.075.043
Gerstengrütze3509.01.475.043
Grahammehl33314.41.864.451
Haferflocken37814.46.864.367
Haferkleie34015.35.557.055
Hafermehl39015.07.066.055
Hirse3509.53.968.884
Hirsemehl37310.84.373.184
Jasmin Reis3206.00.272.096
Jasmin Reis, gekocht1032.10.022.396
Kartoffelstärke3370.60.183.195
Maisflocken3707.70.683.081
Maismehl3559.63.170.275
Maisstärke3490.00.085.095
Müsli3408.52.770.066
Natur-Reis3627.52.776.255
Natur-Reis, gekocht1122.30.823.555
Paniermehl34410.20.973.370
Quinoa36814.16.064.151
Quinoa, gekocht1636.32.728.451
Reismehl3607.01.079.095
Reisstärke3531.00.085.095
Roggenmehl34910.81.575.434
Semmelbrösel34410.20.973.370
Sojamehl43634.520.635.225
Vollkornmehl33914.02.073.051
Weißer Reis3606.60.679.364
Weißer Reis, gekocht1302.40.228.664
Weizen Kleie31314.94.751.041
Weizenflocken32112.51.564.074
Weizengrieß3429.41.073.471
Weizenkeime34225.08.042.015
Weizenmehl37012.31.376.371
Weizenstärke3340.40.182.595
Wildreis35714.71.074.957
Wildreis, gekocht1466.00.430.757
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Getreideprodukte Kalorientabelle - kalorienZone.de

Getreideprodukte Kalorientabelle - kalorienZone.de Getreideprodukte Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Getreideprodukte Kalorientabelle - kalorienZone.de Emiatt a glikémiás index táblázatban nem szerepelnek többek között a húsok, halak, sajtok és a tojás. Egy élelmiszer minél magasabb glikémiás indexel rendelkezik, annál jobban megemeli a vércukorszintet, melyre a szervezet nagyobb inzulintermeléssel reagál, hogy szabályozni tudja. A jelentős inzulintermelést követően a vércukorszint hirtelen esik vissza ingadozó vércukorszintet okozva. A visszaeső vércukorszint hamar éhséget okoz, mely ismételt evésre kényszeríti az embert és az ördögi kör folytatódik, amely gyors elhízáshoz vezet. Az ingadózó vércukorszint az elhízás mellett számos egészségügyi probléma forrása is többek között szív és érrendszeri megbetegedéseké, valamint a cukorbetegségé is.