Kalorientabelle - Gewürze, Kräuter

Gewürze, KräuterEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Anis, getrocknet33717.615.950.00-55
Basilikum, getrocknet23323.04.147.80-55
Bockshornklee, getrocknet32323.06.458.40-55
Cayenne-Pfeffer31812.017.356.60-55
Chilipulver28213.514.349.70-55
Currypulver32512.713.858.20-55
Dill, getrocknet32019.94.442.20-55
Estragon, getrocknet29522.87.250.20-55
Fenchel34515.814.952.30-55
Gelbwurz3547.89.964.90-55
Gewürznelken3236.020.161.20-55
Ingwerpulver3167.43.360.00-55
Kapern232.40.94.90-55
Kerbel, getrocknet23723.23.949.10-55
Knoblauchpulver36315.80.370.40-55
Koriander, getrocknet29812.417.855.00-55
Kreuzkümmel33319.814.649.90-55
Lorbeerblätter, getrocknet3137.68.475.00-55
Majoran, getrocknet27112.77.060.60-55
Minze443.30.78.40-55
Muskatnuss5255.836.349.30-55
Oregano2659.04.368.90-55
Paprikapulver28214.112.954.00-55
Petersilie, getrocknet29226.65.550.60-55
Pfeffer25110.43.364.00-55
Pfefferminz703.80.914.90-55
Piment2636.18.772.10-55
Rosmarin, getrocknet3314.915.264.10-55
Safran31011.45.965.40-55
Salbei, getrocknet31510.612.860.70-55
Salz00.00.00.00
Senfsamen50826.136.228.10-55
Zimt2474.01.280.60-55
Zwiebelpulver34110.41.079.10-55
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de Gewürze, Kräuter Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de Tehát a koplalás végső következménye a hízás, mely hibába szinte minden fogyókúrázó biztos, hogy bele esett már egyszer-kétszer. A lényeg, hogy nem szabad koplalni, hogy az anyagcserénk gyors maradjon és az elfogyasztott ételt ne beépítse a szervezet, hanem felhasználja. A fogyáshoz azonban még is csökkentenünk kell a napi bevitt kalóriamennyiséget de úgy, hogy közben az anyagcserénk gyors maradjon. Ezt úgy érhetjük el, hogy a napi bevitt kalóriamennyiséget csak kis mértékben csökkentjük és a fogyáshoz szükséges kalóriadeficit másik felét valamilyen sporttevékenység végzésével biztosítjuk. Bármilyen sporttevékenység megfelel, amihez kedvet érez és már alkalmanként 30-60 perc is sokat segít, de a leginkább hatékony segítőtársak az aerob jellegű sportok.