Kalorientabelle - Gewürze, Kräuter

Gewürze, KräuterEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Anis, getrocknet33717.615.950.00-55
Basilikum, getrocknet23323.04.147.80-55
Bockshornklee, getrocknet32323.06.458.40-55
Cayenne-Pfeffer31812.017.356.60-55
Chilipulver28213.514.349.70-55
Currypulver32512.713.858.20-55
Dill, getrocknet32019.94.442.20-55
Estragon, getrocknet29522.87.250.20-55
Fenchel34515.814.952.30-55
Gelbwurz3547.89.964.90-55
Gewürznelken3236.020.161.20-55
Ingwerpulver3167.43.360.00-55
Kapern232.40.94.90-55
Kerbel, getrocknet23723.23.949.10-55
Knoblauchpulver36315.80.370.40-55
Koriander, getrocknet29812.417.855.00-55
Kreuzkümmel33319.814.649.90-55
Lorbeerblätter, getrocknet3137.68.475.00-55
Majoran, getrocknet27112.77.060.60-55
Minze443.30.78.40-55
Muskatnuss5255.836.349.30-55
Oregano2659.04.368.90-55
Paprikapulver28214.112.954.00-55
Petersilie, getrocknet29226.65.550.60-55
Pfeffer25110.43.364.00-55
Pfefferminz703.80.914.90-55
Piment2636.18.772.10-55
Rosmarin, getrocknet3314.915.264.10-55
Safran31011.45.965.40-55
Salbei, getrocknet31510.612.860.70-55
Salz00.00.00.00
Senfsamen50826.136.228.10-55
Zimt2474.01.280.60-55
Zwiebelpulver34110.41.079.10-55
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de Gewürze, Kräuter Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Gewürze, Kräuter Kalorientabelle - kalorienZone.de A kalóriaszámlálás hatásos módszer, melyet a sportolók is alkalmaznak különösen az olyan sportágakban, mint a testépítés, ahol az eredmények eléréséhez alapvető és nélkülözhetetlen fontosságú a táplálkozás nyomon követése. A Glikémiás index (GI) diéta szintén egy remek módszer, ami a cukorbetegek számára lett kitalálva, azonban az egészséges emberek számára is nyugodtan alkalmazható módszer, melyel sokat tehetünk egészségünkért. Bármilyen diétát is szeretne kipróbálni a legfontosabb tanács, hogy ne essen a végletekbe, mert az biztos nem fog jót tenni az egészségének. A legtöbb egészségtelen diéta legfőbb ismérve a koplalás, vagy bizonyos tápanyagok kizárása az étrendből. A kalóriaszámlálós diéta az egyik legkönnyebben végezhető diétás módszer, ami biztos eredményhez vezet.