Kalorientabelle - Lamm

LammEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Lamm Milz10117.23.10.00
Lammblatt24417.019.00.00
Lammfleisch28216.523.40.00
Lammherz12216.55.70.20
Lammhirn12210.48.60.00
Lammkeule24817.020.00.00
Lammkotelett27917.222.80.00
Lammleber13920.45.01.80
Lammlende27917.222.80.00
Lammlunge9516.72.60.00
Lammniere9715.73.00.80
Lammrücken34215.330.70.00
Lammzunge22215.717.20.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de Lamm Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de A fehérjék alapvető fontosságúak az emberi szervezet számára, így akár túl keveset vagy épp túl sokat fogyasztunk belőlük, az számos egészségügyi problémát okoz. Éppen ezért a fehérjék esetén is különösen fontos, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét fogyasszunk. A túlzott fehérjebevitel többek között vesekárosodást, csontkárosodást okozhat, valamint a szervezet elsavasodik, melynek hatására a szervezet zsírt tart vissza és így tartós fogyás nem érhető el vele. A kevés fehérjebevitel éppen olyan káros mint a túlzott fehérjebevitel. A fehérjék a test alapvető építőkövei, így hiányuk izomleépülést, gyermekek esetében növekedési és fejlődési zavarokat okozhat.