Kalorientabelle - Lamm

LammEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Lamm Milz10117.23.10.00
Lammblatt24417.019.00.00
Lammfleisch28216.523.40.00
Lammherz12216.55.70.20
Lammhirn12210.48.60.00
Lammkeule24817.020.00.00
Lammkotelett27917.222.80.00
Lammleber13920.45.01.80
Lammlende27917.222.80.00
Lammlunge9516.72.60.00
Lammniere9715.73.00.80
Lammrücken34215.330.70.00
Lammzunge22215.717.20.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de Lamm Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Lamm Kalorientabelle - kalorienZone.de Az elért eredményeket nyilván meg is szeretné tartani, viszont ehhez helyesen kell étkeznie és rendszeresen kell mozognia, máskülönben a kilók biztosan vissza jönnek. De ha erre korábban sem volt képes ahhoz, hogy lefogyjon, akkor miből gondolja, hogy majd a "csodás" fogyás után képes lesz erre. Az előbb tárgyalt oknál fogva Ön is beláthatja, hogy ha végleges megoldást szeretne nem csak a fogyókúra idején kell másképp étkeznie, hanem utána is. Ez az a tény, amit be kell látnia, és akkor a siker nem marad el. Itt az ideje, hogy végérvényesen változtasson étrendjén és ne pazaroljon el több időt, pénzt és energiát további eredménytelen körök lefutására.