Kalorientabelle - Obst

ObstEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Acerola Konzentrat2615.62.757.0
Acerolasaft220.30.34.5
Ananas500.50.113.159
Ananas in Dosen880.40.220.2
Ananassaft530.40.114.0
Apfel520.20.113.838
Apfel, getrocknet2430.90.365.829
Apfelsaft ungesüßt460.10.111.340
Apfelsinen470.70.111.742
Apfelsinen Konfitüre2460.30.066.3
Apfelsinensaft ungesüßt450.70.210.452
Aprikosen481.40.311.157
Aprikosen in Dosen750.50.117.0
Aprikosen Konfitüre2630.40.064.5
Aprikosen, getrocknet2413.30.562.631
Avocado1602.014.68.5
Banane891.00.322.852
Birne, getrocknet2621.80.669.7
Birnen580.30.115.438
Brombeeren431.30.49.635
Cherimoya751.50.617.70-55
Clementine470.80.112.042
Datteln1171.00.029.0
Datteln, getrocknet2822.40.375.0
Durian1471.45.327.0
Edel-Pflaume610.80.013.539
Erdbeere in Dosen770.60.218.1
Erdbeere Konfitüre2370.40.058.2
Erdbeeren320.60.37.640
Feigen740.70.319.1
Feigen, getrocknet2493.30.963.861
Feijoa550.90.612.9
Granatapfel831.61.118.767
Grapefruit330.60.18.425
Grapefruitsaft ungesüßt390.50.19.248
Guave682.50.914.332
Hagebutten1621.60.338.2
Heidelbeeren570.70.314.440
Heidelbeeren, getrocknet3080.01.382.3
Himbeeren521.20.611.926
Himbeeren in Dosen700.70.316.0
Himbeeren Konfitüre2590.50.063.3
Holunderbeeren730.60.518.40-55
Johannisbeeren561.40.213.80-55
Karambole311.00.36.70-55
Kirschen641.00.216.022
Kirschen in Dosen850.60.219.8
Kirschen Konfitüre2460.00.060.0
Kiwi611.10.514.653
Kokosmilch2302.223.85.50-55
Kumquat711.80.815.942
Limette300.70.210.50-55
Litschi660.80.415.270
Litschi, getrocknet2773.81.270.7
Longan601.30.115.10-55
Loquat470.40.212.155
Mandarine530.80.313.342
Mango600.80.314.951
Maracuja972.20.723.330
mispel470.40.212.155
Moosbeeren460.30.112.240
Nektarine441.00.310.543
Papaya430.41.210.859
Passionsfrucht972.20.723.330
Pfirsich390.90.29.542
Pfirsich in Dosen880.50.021.2
Pfirsich Konfitüre2950.00.071.0
Pfirsich, getrocknet2393.60.761.3
Pfirsichsaft ungesüßt440.60.011.5
Pflaumen460.70.211.439
Pflaumen in Dosen900.40.021.9
Pflaumen Konfitüre2271.30.054.0
Pflaumen, getrocknet2402.10.363.829
Pomelo380.70.09.642
Preiselbeeren460.30.112.240
Quitte570.40.115.30-55
Reineclaude610.80.013.539
Rosinen2962.50.578.464
Sauerkirschen501.00.312.122
Sauerkirschen in Dosen900.60.220.8
Sauerkirschen Konfitüre2880.40.070.3
Schwarze Johannisbeere631.40.415.30-55
Stachelbeeren440.80.510.10-55
Tamarillo331.60.07.5
Tamarind530.80.313.342
Wassermelone300.60.17.572
Weintrauben690.70.118.146
Weintrauben, getrocknet2962.50.578.464
Weintraubensaft550.20.012.2
Zitrone291.10.39.30-55
Zitronesaft220.30.26.90-55
Zuckermelone340.80.18.165
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de Obst Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de A jelentős inzulintermelést követően a vércukorszint hirtelen esik vissza ingadozó vércukorszintet okozva. A visszaeső vércukorszint hamar éhséget okoz, mely ismételt evésre kényszeríti az embert és az ördögi kör folytatódik, amely gyors elhízáshoz vezet. Az ingadózó vércukorszint az elhízás mellett számos egészségügyi probléma forrása is többek között szív és érrendszeri megbetegedéseké, valamint a cukorbetegségé is. A GI diéta szabályai A glikémiás indexen alapuló diéta lényege, hogy az étrendünket minél nagyobb részben az alacsony glikémiás indexű (0-55) élelmiszerekből állítsuk össze.