Kalorientabelle - Obst

ObstEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Acerola Konzentrat2615.62.757.0
Acerolasaft220.30.34.5
Ananas500.50.113.159
Ananas in Dosen880.40.220.2
Ananassaft530.40.114.0
Apfel520.20.113.838
Apfel, getrocknet2430.90.365.829
Apfelsaft ungesüßt460.10.111.340
Apfelsinen470.70.111.742
Apfelsinen Konfitüre2460.30.066.3
Apfelsinensaft ungesüßt450.70.210.452
Aprikosen481.40.311.157
Aprikosen in Dosen750.50.117.0
Aprikosen Konfitüre2630.40.064.5
Aprikosen, getrocknet2413.30.562.631
Avocado1602.014.68.5
Banane891.00.322.852
Birne, getrocknet2621.80.669.7
Birnen580.30.115.438
Brombeeren431.30.49.635
Cherimoya751.50.617.70-55
Clementine470.80.112.042
Datteln1171.00.029.0
Datteln, getrocknet2822.40.375.0
Durian1471.45.327.0
Edel-Pflaume610.80.013.539
Erdbeere in Dosen770.60.218.1
Erdbeere Konfitüre2370.40.058.2
Erdbeeren320.60.37.640
Feigen740.70.319.1
Feigen, getrocknet2493.30.963.861
Feijoa550.90.612.9
Granatapfel831.61.118.767
Grapefruit330.60.18.425
Grapefruitsaft ungesüßt390.50.19.248
Guave682.50.914.332
Hagebutten1621.60.338.2
Heidelbeeren570.70.314.440
Heidelbeeren, getrocknet3080.01.382.3
Himbeeren521.20.611.926
Himbeeren in Dosen700.70.316.0
Himbeeren Konfitüre2590.50.063.3
Holunderbeeren730.60.518.40-55
Johannisbeeren561.40.213.80-55
Karambole311.00.36.70-55
Kirschen641.00.216.022
Kirschen in Dosen850.60.219.8
Kirschen Konfitüre2460.00.060.0
Kiwi611.10.514.653
Kokosmilch2302.223.85.50-55
Kumquat711.80.815.942
Limette300.70.210.50-55
Litschi660.80.415.270
Litschi, getrocknet2773.81.270.7
Longan601.30.115.10-55
Loquat470.40.212.155
Mandarine530.80.313.342
Mango600.80.314.951
Maracuja972.20.723.330
mispel470.40.212.155
Moosbeeren460.30.112.240
Nektarine441.00.310.543
Papaya430.41.210.859
Passionsfrucht972.20.723.330
Pfirsich390.90.29.542
Pfirsich in Dosen880.50.021.2
Pfirsich Konfitüre2950.00.071.0
Pfirsich, getrocknet2393.60.761.3
Pfirsichsaft ungesüßt440.60.011.5
Pflaumen460.70.211.439
Pflaumen in Dosen900.40.021.9
Pflaumen Konfitüre2271.30.054.0
Pflaumen, getrocknet2402.10.363.829
Pomelo380.70.09.642
Preiselbeeren460.30.112.240
Quitte570.40.115.30-55
Reineclaude610.80.013.539
Rosinen2962.50.578.464
Sauerkirschen501.00.312.122
Sauerkirschen in Dosen900.60.220.8
Sauerkirschen Konfitüre2880.40.070.3
Schwarze Johannisbeere631.40.415.30-55
Stachelbeeren440.80.510.10-55
Tamarillo331.60.07.5
Tamarind530.80.313.342
Wassermelone300.60.17.572
Weintrauben690.70.118.146
Weintrauben, getrocknet2962.50.578.464
Weintraubensaft550.20.012.2
Zitrone291.10.39.30-55
Zitronesaft220.30.26.90-55
Zuckermelone340.80.18.165
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de Obst Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Obst Kalorientabelle - kalorienZone.de Tehát a koplalás végső következménye a hízás, mely hibába szinte minden fogyókúrázó biztos, hogy bele esett már egyszer-kétszer. A lényeg, hogy nem szabad koplalni, hogy az anyagcserénk gyors maradjon és az elfogyasztott ételt ne beépítse a szervezet, hanem felhasználja. A fogyáshoz azonban még is csökkentenünk kell a napi bevitt kalóriamennyiséget de úgy, hogy közben az anyagcserénk gyors maradjon. Ezt úgy érhetjük el, hogy a napi bevitt kalóriamennyiséget csak kis mértékben csökkentjük és a fogyáshoz szükséges kalóriadeficit másik felét valamilyen sporttevékenység végzésével biztosítjuk. Bármilyen sporttevékenység megfelel, amihez kedvet érez és már alkalmanként 30-60 perc is sokat segít, de a leginkább hatékony segítőtársak az aerob jellegű sportok.