Kalorientabelle - Rind

RindEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Rinderhals24419.218.00.00
Rinderherz11217.73.90.10
Rinderhirn14310.910.31.10
Rinderkotelett22820.615.50.00
Rinderleber13520.43.63.90
Rinderlunge9216.22.50.00
Rindermilz10518.33.00.00
Rinderniere9917.43.10.30
Rinderschlegel15321.56.80.00
Rinderschulter24817.219.40.00
Rinderzunge22414.916.13.70
Rindfleisch21518.615.00.00
Rindlende24719.618.20.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de Rind Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de Az alacsony szénhidrátbevitellel együtt jár a megnövekedett fehérje- és zsírbevitel, ami növeli számos betegség kialakulásának a kockázatát. Fehérje és fehérjeszegény diéták A fehérjék alapvető fontosságúak az emberi szervezet számára, így akár túl keveset vagy épp túl sokat fogyasztunk belőlük, az számos egészségügyi problémát okoz. Éppen ezért a fehérjék esetén is különösen fontos, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjét fogyasszunk. A túlzott fehérjebevitel többek között vesekárosodást, csontkárosodást okozhat, valamint a szervezet elsavasodik, melynek hatására a szervezet zsírt tart vissza és így tartós fogyás nem érhető el vele.