Kalorientabelle - Rind

RindEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Rinderhals24419.218.00.00
Rinderherz11217.73.90.10
Rinderhirn14310.910.31.10
Rinderkotelett22820.615.50.00
Rinderleber13520.43.63.90
Rinderlunge9216.22.50.00
Rindermilz10518.33.00.00
Rinderniere9917.43.10.30
Rinderschlegel15321.56.80.00
Rinderschulter24817.219.40.00
Rinderzunge22414.916.13.70
Rindfleisch21518.615.00.00
Rindlende24719.618.20.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de Rind Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Rind Kalorientabelle - kalorienZone.de Sose felejtse el, hogy most nem gyors, átmenti eredményeket szeretne elérni, hanem tartós és végleges változásokat, így az eredmények is lassabban jönnek, de a befektetett energia kifizetődik. Ne legyen a tükör és a mérleg rabja. Egy héten maximum csak egyszer mérje magát és egyszer vizsgálja magát a tükörben. Azzal, hogy folyton vizsgálgatja magát nem fog gyorsabban fogyni viszont hátráltatni tudja a folyamatot. Ha túl gyakran nézegeti magát a tükörben nem fogja észrevenni a változást, így tévesen azt hiheti, hogy nemtörtént változás, pedig igen.