Kalorientabelle - Fisch, Meeresfrüchte

Fisch, MeeresfrüchteEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Aal18418.411.70.00
Austern515.71.72.70
Barsch11518.83.60.00
Bismarckhering21216.716.20.00
Blaufisch18830.46.50.00
Brathering21817.015.43.00
Bückling22621.415.70.00
Butterfisch14617.38.00.00
Coregonus26437.511.20.00
Croaker11917.54.90.00
Dorade12620.25.10.00
Drachenkopf12224.22.00.00
Felchen26437.511.20.00
Fischrogen14422.56.51.50
Fischstäbchen (gefroren)713.13.76.00
Flunder7112.52.00.00
Forelle11920.53.50.00
Garnele7113.61.00.90
Goldbrasse12620.25.10.00
Hai13021.04.50.00
Hecht8819.30.70.00
Heilbutt9118.61.30.00
Hering15818.09.00.00
Hummer7716.50.80.00
Jakobsmuschel6912.10.53.20
Kabeljau7416.30.50.00
Karpfen12717.85.60.00
Katfisch9516.42.80.00
Kaviar26424.617.94.00
Kohlenfisch19713.515.50.00
Krebs8418.30.60.00
Lachs17919.910.40.00
Lachsforelle14618.07.60.00
Languste8417.21.11.30
Lengfisch17037.11.20.00
Makrele20518.613.90.00
Maräne26437.511.20.00
Meeräsche11819.63.80.00
Miesmuschel8611.92.23.70
Milchfisch14920.76.80.00
Oktopus8214.91.02.20
Plattfisch7112.52.00.00
Rotbarsch7915.31.50.00
Sardine11819.44.50.00
Scholle8717.31.90.00
Schwertfisch14419.76.70.00
Seebarsch9618.12.20.00
Seehecht9317.42.50.00
Seelachs7516.90.80.00
Seeteufel7714.61.50.00
Seewolf9616.62.80.00
Seezunge7112.52.00.00
Steckmuschel5410.51.30.00
Steinbutt9516.13.00.00
Sushi20010.20.836.4
Thunfisch14423.34.90.00
Tilapia9620.11.70.00
Tintenfisch9215.61.43.10
Venusmuschel14925.91.95.20
Weißfisch9118.51.30.00
Wolfsbarsch9618.12.20.00
Zackenbarsch11518.83.60.00
Zander8419.40.70.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Mert ez az egyik legkönnyebben végezhető fogyókúrás módszer, ami biztos eredményhez vezet. A kalóriaszámlálós módszer további előnye, hogy egészséges, hatékony és a siker csak türelem kérdése. A kalóriaszámlálás nem jár koplalással, nem egyoldalú és nem zár ki semmilyen tápanyagot az étrendből, így egészséges és bárki számára könnyen követhető. A fogyókúra során csak néhány alapvető szabályt kell betartani, hogy cáljait elérhesse. A kalóriaszámlálós fogyókúra legnagyobb előnye, hogy a fogyás jórészt zsírból történik, míg a gyors fogyást ígérő módszerek esetén vagy nem történik fogyás, vagy ha igen akkor az jelentős izomveszteséggel jár.