Kalorientabelle - Fisch, Meeresfrüchte

Fisch, MeeresfrüchteEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Aal18418.411.70.00
Austern515.71.72.70
Barsch11518.83.60.00
Bismarckhering21216.716.20.00
Blaufisch18830.46.50.00
Brathering21817.015.43.00
Bückling22621.415.70.00
Butterfisch14617.38.00.00
Coregonus26437.511.20.00
Croaker11917.54.90.00
Dorade12620.25.10.00
Drachenkopf12224.22.00.00
Felchen26437.511.20.00
Fischrogen14422.56.51.50
Fischstäbchen (gefroren)713.13.76.00
Flunder7112.52.00.00
Forelle11920.53.50.00
Garnele7113.61.00.90
Goldbrasse12620.25.10.00
Hai13021.04.50.00
Hecht8819.30.70.00
Heilbutt9118.61.30.00
Hering15818.09.00.00
Hummer7716.50.80.00
Jakobsmuschel6912.10.53.20
Kabeljau7416.30.50.00
Karpfen12717.85.60.00
Katfisch9516.42.80.00
Kaviar26424.617.94.00
Kohlenfisch19713.515.50.00
Krebs8418.30.60.00
Lachs17919.910.40.00
Lachsforelle14618.07.60.00
Languste8417.21.11.30
Lengfisch17037.11.20.00
Makrele20518.613.90.00
Maräne26437.511.20.00
Meeräsche11819.63.80.00
Miesmuschel8611.92.23.70
Milchfisch14920.76.80.00
Oktopus8214.91.02.20
Plattfisch7112.52.00.00
Rotbarsch7915.31.50.00
Sardine11819.44.50.00
Scholle8717.31.90.00
Schwertfisch14419.76.70.00
Seebarsch9618.12.20.00
Seehecht9317.42.50.00
Seelachs7516.90.80.00
Seeteufel7714.61.50.00
Seewolf9616.62.80.00
Seezunge7112.52.00.00
Steckmuschel5410.51.30.00
Steinbutt9516.13.00.00
Sushi20010.20.836.4
Thunfisch14423.34.90.00
Tilapia9620.11.70.00
Tintenfisch9215.61.43.10
Venusmuschel14925.91.95.20
Weißfisch9118.51.30.00
Wolfsbarsch9618.12.20.00
Zackenbarsch11518.83.60.00
Zander8419.40.70.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Ezek közül kettőt érdemes kipróbálni. A kalóriaszámlálós diéta talán a legalapvetőbb diétás módszer melyet, ha nem csak átmenetileg alkalmazuk, hanem életünk részévé tesszük nem lesz többé súlyproblémánk. A kalóriaszámlálás hatásos módszer, melyet a sportolók is alkalmaznak különösen az olyan sportágakban, mint a testépítés, ahol az eredmények eléréséhez alapvető és nélkülözhetetlen fontosságú a táplálkozás nyomon követése. A Glikémiás index (GI) diéta szintén egy remek módszer, ami a cukorbetegek számára lett kitalálva, azonban az egészséges emberek számára is nyugodtan alkalmazható módszer, melyel sokat tehetünk egészségünkért. Bármilyen diétát is szeretne kipróbálni a legfontosabb tanács, hogy ne essen a végletekbe, mert az biztos nem fog jót tenni az egészségének.