Kalorientabelle - Fisch, Meeresfrüchte

Fisch, MeeresfrüchteEnergiekcalEiweißGrammFettGrammKHGrammGI
Aal18418.411.70.00
Austern515.71.72.70
Barsch11518.83.60.00
Bismarckhering21216.716.20.00
Blaufisch18830.46.50.00
Brathering21817.015.43.00
Bückling22621.415.70.00
Butterfisch14617.38.00.00
Coregonus26437.511.20.00
Croaker11917.54.90.00
Dorade12620.25.10.00
Drachenkopf12224.22.00.00
Felchen26437.511.20.00
Fischrogen14422.56.51.50
Fischstäbchen (gefroren)713.13.76.00
Flunder7112.52.00.00
Forelle11920.53.50.00
Garnele7113.61.00.90
Goldbrasse12620.25.10.00
Hai13021.04.50.00
Hecht8819.30.70.00
Heilbutt9118.61.30.00
Hering15818.09.00.00
Hummer7716.50.80.00
Jakobsmuschel6912.10.53.20
Kabeljau7416.30.50.00
Karpfen12717.85.60.00
Katfisch9516.42.80.00
Kaviar26424.617.94.00
Kohlenfisch19713.515.50.00
Krebs8418.30.60.00
Lachs17919.910.40.00
Lachsforelle14618.07.60.00
Languste8417.21.11.30
Lengfisch17037.11.20.00
Makrele20518.613.90.00
Maräne26437.511.20.00
Meeräsche11819.63.80.00
Miesmuschel8611.92.23.70
Milchfisch14920.76.80.00
Oktopus8214.91.02.20
Plattfisch7112.52.00.00
Rotbarsch7915.31.50.00
Sardine11819.44.50.00
Scholle8717.31.90.00
Schwertfisch14419.76.70.00
Seebarsch9618.12.20.00
Seehecht9317.42.50.00
Seelachs7516.90.80.00
Seeteufel7714.61.50.00
Seewolf9616.62.80.00
Seezunge7112.52.00.00
Steckmuschel5410.51.30.00
Steinbutt9516.13.00.00
Sushi20010.20.836.4
Thunfisch14423.34.90.00
Tilapia9620.11.70.00
Tintenfisch9215.61.43.10
Venusmuschel14925.91.95.20
Weißfisch9118.51.30.00
Wolfsbarsch9618.12.20.00
Zackenbarsch11518.83.60.00
Zander8419.40.70.00
Kalorientabelle

Backwaren Kalorientabelle Backzutaten Kalorientabelle Bohnen, Erbsen Kalorientabelle Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle Geflügel Kalorientabelle Gemüse Kalorientabelle Getränke Kalorientabelle Getreideprodukte Kalorientabelle Gewürze, Kräuter Kalorientabelle Kalb Kalorientabelle Lamm Kalorientabelle Milchprodukte Kalorientabelle Nüsse, Samen Kalorientabelle Obst Kalorientabelle Öle, Fette Kalorientabelle Pilze Kalorientabelle Rind Kalorientabelle Schwein Kalorientabelle Soßen Kalorientabelle Teigwaren Kalorientabelle Wildfleisch Kalorientabelle Wurst, Aufschnitt Kalorientabelle

kalorienZone.de - Kalorienrechner, Kalorientagebuch, BMI Rechner, Kalorientabelle

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle. Die Angaben sind pro 100 Gramm zu verstehen.

Fisch, Meeresfrüchte Kalorientabelle - kalorienZone.de Otthonában végezhet normál és erősítő tornagyakorlatokat, edzhet kézi súlyzókkal, jógázhat, szobabiciklizhet, vagy kimehet a szabadba biciklizni, sétálni, kocogni. Ha természetközelben lakik gyakrabban elmehet kirándulni, és ha egy úszásra is alkalmas szabadvíz van a lakhelye közelében még rendszeresen úszhat is. Csak néhány ötlet a rengeteg lehetőség közül. A rendszeres mozgás karbantartja szervezetét, keringését, fenntartja és javítja egészségi állapotát, fitten tartja izomzatát, növeli állóképességét, erősíti immunrendszerét és nem utolsó sorban jelenősen segít a súlyfeleslegtől való megszabadulásban. Gondolja végig mi az a sport, amit szívesen és rendszeresen tudna csinálni, mi az a sport, amit mindig szívesen csinált volna, akár már gyerekkorában is, de eddig nem tette.